PREMIUM CAT FOOD KITTEN 2 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  695

  Pristatymas per 2-5 darbo dienas

  Pristatymas per 2-5 d.d.

  Į krepšelį 

  Premium Cat Food Kitten visavertis maistas kačiukams nuo 2 mėn. iki 12 mėn.

  Prekės ženklas
  PROFESSIONAL FOOD

 • Premium Cat Food Kitten
  tai aukštos kokybės maisto linija, sukurta ir ištirta mūsų mitybos ekspertų, kad Jūsų katė užaugtų sveika, energinga ir judri. Mūsų kompanijos tikslas yra Jūsų katės gerovė ir sveikumas dėka tinkamos ir subalansuotos kasdieninės dietos, kuri sukurta iš gerai žinomų ir geros kilmės ingredientų.

  Norėdami užtikrinti nuolatinį maisto saugumą, kiekvienos produkcijos partijos kokybę tikriname mūsų laboratorijose, taip pat tam tikrais periodais partijas tikrina kviestiniai mitybos kontrolieriai. Jūsų katės sveikata ir gerovė – visų svarbiausia.

  Dėka sudėtyje suderintų vitaminų ir mineralinių druskų, šios linijos maistas stiprina natūralią organizmo apsaugą, neutralizuoja laisvuosius radikalus ir esantis mažas magnio kiekis padeda apsaugoti nuo šlapimo takų patologijų.

  Sudėtis: vištienos mėsos miltai, žuvies mėsos miltai, jautienos mėsos miltai, kukurūzų miltai, vištienos riebalai, burokėlių minkštimas, natrio chloridas, žuvies taukai, vitaminai ir mineralų druskos, CEE priedai.

   

  Analitinė sudėtis:                                                                               Priedai:

  Drėgmė: 8%                                                                                        Vitaminas A: 15000 UI/kg

  Baltymai: 28%                                                                                     Vitaminas D 1200 UI/kg

  Riebalai: 11%                                                                                       Vitaminas E 120 mg/kg

  Ląsteliena: 2,7%                                                                                   Varis 20 mg

  Pelenai: 9%

  Maitinimo instrukcija: kačiukams iki 4-5 mėn. maistas neribojamas; nuo 5 mėn. iki 1 metų duoti 50-120 g. Rekomenduojamos dienos dozė gali kisti dėl katės svorio, amžiaus, fiziologinės būklės, gyvenimo sąlygų. Siūlome dienos normą padalinti į 2-3 dalis; visada palikite šviežio vandens pilną dubenėlį.

  Pagaminta: ITALIJOJE